Cena našich služeb

Kolik zaplatíte na zhotovení 3D tisku Vašeho modelu? Každý model, který zhotovujeme, i ten Váš, je unikátní a proto je potřeba každý model individuálně posoudit a zvolit vhodnou strategii tisku. Konečnou cenu zhotovení Vašeho modelu ovlivňuje několik zásadních faktorů - nejdůležitějšími jsou doba tisku, náročnost a spotřeba materiálu. Tento ceník jsme pro Vás připravili, abyste měli základní orientaci o cenách našich služeb, ale mějte na paměti, že každý model naceňujeme individuálně.
TVORBA 3D MODELU
CZK
600
/HOD.
Cena za Vytvoření Vašich modelů. Váš model vytvoříme podle obrázku, výkresu nebo skici. Celý proces budeme s Vámi konzultovat a po schválení modelu dostanete výstupy ve formátech STL a STEP. V procesu modelování účtujeme každých započatých 30 minut práce. V ceně je zahrnuta i tvorba výkresové dokumentace.
ZHOTOVENÍ 3D TISKU
CZK
70
/HOD.
Jedná se o průměrnou částku za hodinu 3D metodami FDM a SLA. Zhotovení 3D tisku Vašeho modelu naceníme individuálně s ohledem na charakter Vašeho výtisku. Jiná cena bude u detailní figurky, tisknuté metodou SLA a jiná cena bude u krabičky tisknuté metodou FDM.
POST-PROCESSING
CZK
400
/HOD
Mezi našimi službami nabízíme na požádání post-processing zhotovených modelů. V rámci post-processingu nabízíme lepení, řezání závitů/lisování závitových vložek, tmelení a broušení modelů, malování a lakování modelů. Při malování postaviček účtujeme každých započatých 30 minut.
3D SKENOVÁNÍ
CZK
1200+
Základní cena za 3D skenování. Cena skenování zahrnuje oskenování modelu 3D skenerem a exportování výstupu do formátu STL pro možnou další úpravu. Pokud součástí 3D skenování i 3D modelování v podobě oprav modelu, připravíme Vám cenu individuálně.
SERVIS 3D TISKÁREN
CZK
300
/HOD.
Hodinová sazba práce za servis 3D tiskáren. Tato cena nezahrnuje materiál použitý na opravu Vaší 3D tiskárny. Pokud máte 3D tiskárnu u nás v servisu, všechny nadcházející úkony s Vámi konzultujeme, takže máte plný přehled o stavu servisu a sami nám odsouhlasíte konkrétní úkony. Pro servis účtujeme každou započatou hodinu práce.
KONZULTACE a ŠKOLENÍ
CZK
220
/HOD
Nabízíme individuální konzultace v oblasti 3D tisku a 3D modelování. Rádi Vám poradíme s modeláři jako Fusion360, Bleder, Inventor, SolidWorks apod. nebo se slicery PrusaSlicer a Cura.
Konzultaci provádíme ve sjednanou dobu a buď formou telefonátu nebo on-line meetu pomocí aplikací ZOOM či TeamViewer. Účtujeme každou započatou hodinu.
Pro skupinové školení připravujeme individuální cenu dle možností objednatele. 
Cena za individuální školení je 1500 Kč (v případě dvou osob 1800 Kč).
Máte-li zájem využít našich služeb nebo jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.
Vyhledávání